Для одеситів провели семінар по роботі онлайн-платформи «Соціально активний громадянин»

27 квітня 2017 року одеської мерії відбувся семінар-навчання з питань роботи онлайн-платформи. У заході взяли участь члени Координаційної ради громадських і благодійних організацій при Одеському міському голові, Координаційної ради козацьких організацій Одеси, а також всі бажаючі.

Платформа включає в себе три онлайн-майданчики для взаємодії територіальної громади та органів місцевої влади, а також активної участі одеситів у розвитку міста і реалізації соціальних проектів:
- громадський бюджет;
- сервіс надання електронних петицій - колективні звернення громадян до виконавчих органів Одеської міської ради;
- громадське обговорення: використання електронних ресурсів для проведення громадських слухань дозволить враховувати більшу кількість думок одеситів.

З особливостями роботи онлайн-платформи учасників зустрічі ознайомив директор департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міськради Андрій Сиваш. Одесити отримали докладні відповіді на питання щодо технічних моментів подачі електронних петицій, реєстрації своїх проектів, участі в голосуванні і т.д.

Про аспекти подальшої обробки отриманих проектів розповіла заступник директора департаменту економічного розвитку Ірина Швидка.
Як зазначив директор департаменту внутрішньої політики Олександр Жильцов, онлайн-платформа «Соціально активний громадянин» citizen.odessa.ua дозволить одеситам брати активнішу участь у розвитку свого міста і дасть можливість враховувати думку всієї громади при вирішенні суспільно важливих питань.